Star Wars hvězdné války online mmorpg

Kdysi dávno,
v jedné předaleké galaxii. . . .

EPIZODA 1

BLOKÁDA

Na orbitu planety Tatooine se hromadí imperiální křižníky a zahájily blokádu planety.
Povstalcům se nepodařilo zjistit důvod, ani účel blokády. Špióni odhalili, že se osobně účastní samotný Lord Darth Vader.
V temných zákoutích galaxie se mluví o honbě za tajemnými holocrony, zařízení, která používal řád Jediů
Všechno teď musí stranou Princezna Leia v čele povstalců považuje odhalení a překažení plánů Impéria za klíčové.
Dostat se však na planetu, nebo z ní je stále obtížnější ...

Hvězdné války

Epizoda 1 – Blokáda

Na orbitu planety Tatooine se uhnizdily imperiální křizníky. Zprvu tuto neobvyklou aktivitu zdůvodnilo Impérium tím, že má doletět na oficiální návštěvu důležitá osoba a před jejím příletem musí síly pořádku nejprve prověřit možné bezpečnostní problémy.

Po několika týdnech však bylo jasné, že důvod bude jiný. Imperiální blokáda začala přísně kontrolovat veškeré osoby cestující z, a nebo na planetu. Toto neuniklo pár sympatizantům povstalců, kteří sídlí na planetě Tatooine.

Prozatím se nejednalo o vážnější problém, neboť imperiální taktika byla velice podobná různým vědeckým experimentům, které Impérium čas od času dělalo v různých částech galaxie. Mohlo jít o nějaký tajný vládní výzkum zbraňového, či jiného charakteru. Velice zvláštní pak bylo, že se na planetě vylodila podivná posádka zahrnující zejména archeology, geology a kryptografy, jakož to i nestandardní poptávky této skupiny u místních obchodníků v Bestine. Poslední a největší podezření vzbudila zpráva, že na celou akci má dohlížet samotný Lord Vader, který skutečně doletěl o několik týdnů později.

Po příletu jeho výsosti se podmínky blokády výrazně zhoršily. Meziplanetární doprava sice stále funguje v omezené míře, avšak přibyly velké nepříjemnosti při odbavování a předletovou kontrolou, kdy je každý důsledně prohledán. Již na veřejnost pronikly zprávy, že zadrželi několik překupníků a pašeráků, kteří se snažili z planety něco propašovat, avšak byli zadrženi a zmizeli neznámo kde. Prodej nových vstupenek na veřejnou meziplanetární dopravu byl pozastaven, a tak ceny ještě aktuálních a platných vyletěli nahoru. Do celé situace navíc vstoupila rodina Huttů, která nyní řídí distribuci a značně na tom profituje.

Nikdo však doposud přesně neví, jaký má imperiální přítomnost důvod. A to je na této situaci více nezvyklé než kdy jindy. Jisté však je, že Imperátora zajímá, něco, co je na planetě a ještě to nenašel.

Imperiální blokáda planety Tatooine
Rebelská korveta

Povstalci, značně znejistěli, jakmile se dozvěděli o příletu Lorda Vadera na planetu. Do této chvíle mohlo jít o běžný výzkum místního a nevalného významu. Princezna Leia, proto dala pokyn, všem povstaleckým jednotkám a sympatizantům povstání, aby zjistili důvod blokády a podávali zjištěné informace. Podařilo se na planetě aktivovat menší odboj, který začal tlačit na imperiální síly v dané lokalitě.

Avšak doposud žádná akce nepřinesla mnoho odpovědí. Jediné, co se podařilo zjistit je, že Impérium hledá na planetě něco z dob dávno minulých. Možná z dob republiky a mohlo by se to týkat zrušenémo a zakázaného řádu Jediů. Jeden ze zajatých důstojníku upřesnil informaci, že Impérium se pídí po jakýchsi holocronech, které měly v minulosti nějakou spojitost právě s tímto řádem.

Působnost a umístění Luka Skywalkera není známa, nebo jí povstalci zarytě tají. Celá situace je velice nepřehledná a napjatá. Něco se v blízké budoucnosti stane. Něco důležitého je na obzoru. Jestli to bude vítězství, nebo porážka pro Povstalce však ukáže pouze čas.